Concordia Łomża

Witamy w Restauracji Concordia gdzie każdego dnia czekają na Państwa tradycyjne dania Polskiej Kuchni. Nasze potrawy przygotowywane są z sercem, przez kucharzy z wieloletnim doświadczeniem, a dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami każda potrawa jest świeża i smaczna.

Wesela

W życiu każdego młodego człowieka przychodzi ten dzień ,gdy świat jest pełny barw a w środku czujemy motyle. Tym dniem jest dzień ślubu, a po ślubie wyprawiane jest wesele i to właśnie jego organizacją, Państwo Młodzi nie powinni się martwić w tym radosnym okresie. Posiadając wieloletnie doświadczenie w organizowaniu Wesel, mniejszych i większych chcielibyśmy zaprosić Państwo do skorzystania z naszej Sali Weselnej, gdzie dopełnimy wszelkich starań by ten dzień był jak najbardziej wyjątkowym, a wspomnienia które po nim pozostaną, do końca będą malować na Waszych twarzach uśmiech.

Hotel

Służbowa podróż, odwiedziny przyjaciół bądź nocleg po przyjęciuu, sprzyjają do poszukiwań noclegu, a jego wybór nie powinien opierać się wyłącznie nanajniższej cenie.Umiejscowienie Hotelu na przedmieściach miasta gwarantuje nam spokój,zieleń i ciszę, a na tyle fajna lokalizacja pozwala na dojazd w każdy punk miasta w jedynie parę minut. Hotel oferuje 30 przestronnych, w pełni wyposażonych pokoi z własnymi łazienkami. Dodatkowym ułatwieniem dla gości będzie restauracja serwująca przepyszne śniadalnia i obiady w godzinach 07-18 każdego dnia pobytu

Restauracja

Nasze potrawy przygotowywane są z sercem, przez kucharzy z wieloletnim doświadczeniem, a dzięki współpracy z lokalnymi dostawcami każda potrawa jest świeża i smaczna. Nasze menu liczy parędziesiąt pozycji ułożonych tak by sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających gości. Goszcząc u nas możecie liczyć na menu przyjazne dzieciom, tak by mali i duzi goście zawsze mogli znaleźć coś dla siebie.

Przyjęcia okolicznościowe

Concordia jest idealnym miejscem do zorganizowania balu, komunii, chrzcin lub styp. Przyjazna atmosfera oraz dogodna lokalizacja wraz z przestronną salą wpływają na atrakcyjność ofert niezależnie od tematyki przyjęcia.

Organizowanie przyjęć, balów, bankietów, event’ów czy szkoleń nie jest dla nas niczym nowym więc jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu a zawsze możecie liczyć na indywidualne podejście i 100% satysfakcji

Restauracja Concordia
Restauracja Concordia
Restauracja Concordia

Zapytaj ofertę

Hotel

Restauracja

Imprezy okolicznościowe

Concordia Łomża

ul. Poznańska 97

18-400 Łomża

Telefon:

501-353-227

E-mail:

k.rachubka@concordialomza.pl

Concordia Łomża

ul. Poznańska 97

18-400 Łomża

Telefon:

501-353-227

E-mail:

k.rachubka@concordialomza.pl

Concordia Łomża

ul. Poznańska 97

18-400 Łomża

Telefon:

501-353-227

E-mail:

k.rachubka@concordialomza.pl

Menu